Yeni Yıla Özel Pratik ve Etkileyici Kısa Saç Modelleri

Geriye Taralı Saç: Yılbaşı davetleri veya diğer özel geceler için modern ve havalı bir saç arıyorsanız geriye tarayarak kolayca biçimlendireceğiniz saç modeli ile çok etkileyici görüneceğinizi taahhüt edelim. Boyunuzun ve yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlamak için, saçın üst kısmına biraz krepe atarak kabartın, iki yanları ise yapıştırın, spreyleyin!

Bob Saç Modeli: Önümüzdeki yılında favorisi olacak Bob saç modeli için fazla söze hacet yok; hemen her kadına ve her simaya yakışıyor.  Eğer saçınızı kestirmeye hala kıyamadıysanız kendiniz de sahte bir Bob saç (kestirmeden kısa saç modeli) yapabilirsiniz. Saçınızı maşa yapın, üst kısımlara biraz krepe atın, saç uçlarını bağlayıp enseden saçınızın içine gizleyin, Bob saçınız hazır!

kısa saç modelleri
kısa saç modelleri

Retro Bukleli Saçlar: Modası asla geçmeyen zamansız saç stili retro saç modelleri için illa saçınızın uzun olması gerekmiyor, kısa saçlarda pekala feminen ve estetik retro rüzgarından nasibini alabilir. Tek gerekli olan şey bir maşa veya saç düzleştirici!

Kakül: Riskli bir saç stili olan kakül kullanımı herkese yakışmaz, her yüz, saç tipine uygun değildir. Daha önce denemediyseniz yeni yıl programınıza dahil etmeden önce, takma kakül alıp bir deneme yapmanızı tavsiye ederiz! Özellikle yüksek bir alın açıklığınız varsa ”Size uygundur!” diyebiliriz!