Yeni Sezonda Hangi Ombre Saçlar Moda?

Son birkaç yıldır şüphesiz her kadının vazgeçilmezi olmayı başaran ombre saçlar, 2017 sezonunun gelmesiyle birlikte yine popülerlik kazandı. Saçın uç kısımlarına doğru renk geçişleri yapılma esasına dayanan ombrede, bu sezon daha çok parlak ve canlı tonlar ön plana çıkıyor. Siz de saçlarınızı yeni sezonun renkleri ile hareketlendirmek istiyorsanız zevkinizi yansıtan bir seçim ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Yeni Sezonda Hangi Ombre Saçlar Moda?

Sezonun Favori Ombre Renkleri

2017 yılında tek renk uygulamalı boyaların yanı sıra harmanlanmış teknikler de oldukça favori. Örneğin; Kahve, sarı ve açık kestane gibi birbirine yakın tonların kullanımı esasına dayanan ecaille uygulaması, yeni sezonda kadınların sıklıkla tercih edeceği teknikler arasından öne çıkıyor. Saç stilinize yepyeni bir dokunuş getirmek istiyorsanız mutlaka bu boya tekniğini denemelisiniz.

Yeni sezonda tek renk tonları olarak ise koyu kahveler, griler, bakır kırmızılar ve açık sarılar popülaritesini koruyor. Sarı tonlarından vazgeçemiyorsanız saçlarınızın arasına ara tonlar attırarak ışıltılı ve dolgun bir saç elde edebilirsiniz. Koyu kahvenin veya bakır kırmızıyı deneyimleyerek iddialı ve asil bir kadın imajı çizebilirsiniz.