Yanmış Saça Saç Kaynak

Çeşitli işlemler saçlarda yanma denilen problemin ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Kimyasal boyaların saçta olması gerektiğinden daha uzun tutulması, hatalı perma işlemleri ve daha onlarca nedenden kaynaklanabilen saçlarda yanma problemi, kadınların saçlarını çok kısa kestirmek zorunda kalması sonucunu doğurabiliyor. Ancak bu durum beraberinde travmatik bir etkiyi de getirebiliyor.

Kısa Saç Kaderiniz Değil!

Yanmış Saça Saç Kaynak

Elbette kısa kestirmek zorunda kaldığınız saçlarınıza kaynak uygulaması yapılabilir. Sadece diğer saç kaynak işlemlerine nazaran, uygulama süresi daha uzun olacaktır. Çünkü sıradan bir saç kaynak işleminde kullanılan kaynak saç adedinin iki ya da üç katında kaynak saçlarınıza eklenecektir. Dolayısıyla işlem süresi daha uzun olacak ve maliyeti de biraz daha yükselecektir.

Saçlarınızdaki yanma nedeniyle kaynak saç uygulaması yaptıracaksanız, profesyonel bir kuaför salonunu tercih etmeye özen göstermelisiniz. Amatör bir salonda, başarılı bir sonuç alınması güç! Saç kaynak hususunda profesyonel bir kuaför salonunu seçerseniz, son derece başarılı bir uygulama yapılacaktır. Kuaför salonundan mutlu ayrılmak istiyorsanız, kaynak saça ayırdığınız bütçeyi biraz yükseltin ve rotanızı profesyonel bir salona çevirin.