Son Sistem Saç Kaynak

İmajınızı değiştirmek, saçınızın hacmini veya uzunluğunu artırmak istiyorsanız, iyi bir saç kaynak görünümünüzü flaşa dönüştürebilir. Bugüne kadar pek çok saç kaynak yöntemi bulundu ve geliştirildi. Nihayetinde son sistem saç kaynak, nano saç kaynak uygulamasıdır. “Görünmez kaynak”, “hayalet kaynak” gibi isimler alan nano saç kaynak yöntemi, saç kozmetiğinde gelinen son noktadır.

Son Sistem Saç KaynakGörünmez Saç Kaynak Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Nano teknolojisinin getirdiği büyük yenilik çok çok küçük ölçekte saç kaynak işleminin yapılabilmesidir. Nano saç kaynak; soğuk füzyon sıkıştırma ve sıcak füzyon yapıştırma şeklinde yapılabilir. Nano halka kaynak, bilinen boncuk (halka) kaynak yöntemi ile neredeyse aynıdır. Aradaki fark; bağlantı noktalarında kullanılan materyal olan halkaların çok daha küçük ölçekte olmasıdır. Doğru takılmışlarsa, mikro ve nano halkalar son derece güvenlidir. Sadece birkaç saç teli ile yapılan işlemde kaynak noktaları belli olmayacağı gibi saç derisinde batma gibi problemler yaşanmaz.

Nano saç kaynak uygulamalarında sıcak füzyon ile yapılan diğer bir yöntemde saç uzantıları doğal saç ile özel bir yapıştırıcı kullanılarak birbirine eklenir. Mikro saç kaynak işlemi ile aynı olmakla birlikte, ölçek çok daha küçüktür. Bu, çok daha doğal bir görünüme neden olduğu gibi eklentilerin bağlantı noktalarını çıplak gözle ayırt etmeniz neredeyse imkânsızdır. Mükemmel bir sonuç için en iyi saç uzantıları olan % 100 doğal Remy 5A insan saçı tercih edilmelidir.