Seyrek Saç için Kaynak

Seyrek Saç için Kaynak

Şimdi daha uzun, daha kalın saçlar istiyorsanız, saç kaynak, anlık uzunluk ve hacim kazanmak için harika bir yoldur. Bununla birlikte, saç kaynak herkes için aynı değildir. Seyrek saçlar için en iyi kaynak tekniklerini öğrenmek ve seyrek saçları gürleştirmek için ideal saç kaynak yöntemlerine dair ipuçlarını okuyun.

Seyrek Saçlar Nasıl Gürleştirilir?

Elbette, yeni bir kesim yapabilir, parlak renkler ekleyebilir hatta koyulaştırabilirsiniz. Fakat gerçekten yeni ve heyecan verici bir şey istiyorsanız, saça kaynak yaptırmak, en radikal yoldur. Süreç, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için en iyi saç kaynak uzantılarını, yöntemini, rengini ve stilini belirlemek için doğal saçınıza bakan bir uzman analizi ile başlar.

Seyrek saç için En İdeal Kaynak Hangisi?

Mevcut saç stilinizden sıkıldıysanız, seyrek, cansız saçlarınız varsa birkaç seçeneğiniz var; mikro kaynak, bant kaynak, keratin kaynak, çıt çıt gibi yöntemlerden biri sizin için uygun olabilir. Bazı saç kaynak uygulamalarına değinelim:

  • Çıt çıt (klipsli saç kaynak); geçici saç uzatma yönteminde çıt çıt klipsleri ile uzantılar doğal saça bağlanır. Uygulaması, çıkarıp takılması kolaydır.
  • Tress (örgüler); bu tarz bir saç kaynak için, bir stilist doğal saçları sıkıca örer, ardından saç uzantılarını örgülere diker.

Mikro keratin kaynak; stilist bir keratin bağı kullanarak saça uzantıları özel yapıştırıcı ile ekler. Bu uygulama seyrek saç için uygun olmayabilir.