Saç Kaynak Tasarımları

Saçlar insanların en değerli ve en önemli aksesuarlarıdır. Erkek ve bayanlar için geliştirilen birçok farklı saç modeli bulunuyor. Yeni sezon içinde yer alan farklı saç stillerini her ne kadar beğensek de uygulamanın yapılmasının ardından memnun kalmayabiliriz. Bunun sebebi insanların yüz tipleridir.

Yüz tipinize göre hangi saç stilinin en uygun olduğunu belirlemek için saç tasarımlarına yer verilir. Saçınızda yeterli dolgunluğun ya da gereken uzunluğa sahip olmaması durumunda ise saç kaynak uygulaması yapılarak tasarım gerçekleştirilir.

Saç Kaynak TasarımlarıSaç Kaynak Tasarım Modeli Nasıl Belirlenir?

Saç kaynak tasarımları ile saçınız gereken dolgunluk ve uzunluğa kısa süre içinde kavuşur. Sizin için en uyun olan tasarım seçenekleri arasında seçim yaparak uygulamayı hayata geçirmeniz mümkün. Kısa süre içinde gerçekleştirilecek olan saç kaynak uygulamasını saçınızın uzama hızına göre değişen oranda kullanabilirsiniz.

Genel olarak altı ile yedi ay gibi bir ortalamaya sahiptir. Kuaförünüzden alacağınız destek ise gereken saç kaynak tasarımına yer açmanın yanı sıra kaynağın sökü işlemi sonrasında aynı gün tekrardan saç kaynak uygulamasını yaptırabilirsiniz. Böylece istediğiniz kadar aynı saç stili ile kalmanız ya da değişim yapmanız mümkün olur.