Saç Kaynak En İyisi Hangisi?

Kaynak saç uygulamalarında bazı teknikler artık geride kaldı. Çok daha kullanışlı olması ya da dışarıdan daha az belli olması gibi unsurlar nedeniyle kaynak saç tekniklerinde yeni yöntemlerin daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Genellikle internet ortamında en iyi kaynak saç hangisi şeklinde araştırmalar yapılıyor. Ancak kişinin beklentileri ve saç yapısına bağlı olarak bu sorunun yanıtı kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Görünmez Kaynak Saç Tekniğiyle Tanışın!

Öncelikle sizlere “görünmez saç kaynak” olarak da adlandırılan “mikro kaynak saç” tekniğinden söz etmek lazım. Bu teknikte diğerlerine nazaran çok daha ince tutamlar şeklinde saçlar ayrılıyor ve daha ince tutamlara kaynak eklemesi yapılıyor. Aynı zamanda şeffaf bir kapsül kullanılarak kaynak işlemi gerçekleştiriliyor.

Bu şeffaf kapsül sayesinde kaynak saçların dışarıdan görünmesi de mümkün olmuyor. Hatta mikro kaynak saçta at kuyruğu ya da topuz gibi çeşitli saç modellerini de saçlarınıza kolaylıkla kazandırabilirsiniz. Bu nedenle mikro kaynak saç tekniği en iyi kaynak saç tekniklerinden biri olarak kabul ediliyor.

Keratin kaynak saç tekniği de yine en iyi kaynak saç uygulamaları arasında yer alıyor. Keratin insan vücudunda da bulunan bir madde ve bu açıdan hassas yapıya sahip olan kişiler için ideal bir teknik olabiliyor. Kaynak ekleme noktalarında saçın kendi rengini alması nedeniyle dışarıdan belli olmayan kaynak saç işlemlerinden biridir. Saçın yapısına göre en iyi yöntem keratin kaynak tekniği de olabilir.