Saç Kaynak Çeşitleri ve Fiyatları

Saç Kaynak Çeşitleri ve FiyatlarıSaç kaynak uygulamaları ilk olarak hayatımıza girdiği dönemde oldukça pahalı olmasının yanı sıra birçok eksiye de sahipti. Kuaför sektörü alanında yaşanan teknolojik gelişmeler sonrasında saç kaynak uygulamaları da farklı yöntemler ile gelişim gösterdi.

Yaşanan sıkıntılardan ya da istenmeyen durumlar sebebi ile geliştirilen saç kaynak çeşitleri aynı zamanda farklı saç tipleri içinde seçeneklere sahip olarak gelişti. Bunun yanı sıra en ekonomik seçimleri de yapabilirsiniz.

Saç Kaynak Yöntemlerinde Fiyat Belirleme

Saç kaynak uygulamasında fiyatların belirlenmesinde uygulanacak olan yöntem seçimi etkilidir. Saç kaynak yönteminin yanı sıra kaynak yapılacak olan saç tutamının adedi ve kalitesi de kaynak saç uygulamasının fiyatının belirlenmesinde önem taşır. Ham saç kaynak uygulamaları içinde en kaliteli saç tutamlarını seçerek her ne kadar pahalı bir uygulamaya yer verseniz de daha az karışma ve daha doğal bir görüntü yansıtacağı için tercih etmeniz önerilen bir seçimdir.

Saç tutam seçimlerinde tercih yaparken konusunda uzman kuaförünüzden destek alabilirsiniz. Seçimlerinizde saçlarınızda arzu ettiğini dolgunluk ya da uzunluk etki edecektir.

Kuaförünüze ne kadar bir uzunluk ya da ne kadar bir hacim istediğinizi net olarak aktararak gerekli olan tutam sayısını da aşağı yukarı belirlemiş olursunuz. Bazı saç kaynaklarında daha kalın bazı saç kaynak uygulamalarında ise yaklaşık kürdan kadar saç tutamları tercih edildiği için tutam sayısı da yönteme göre değişim gösterir.