Saç için Zeytinyağı

Kış mevsimine doğru süzüldüğümüz şu günlerde bayanların saçları konusunda bazı sıkıntıları var. Bu yaz çok sıcak ve bunaltıcı bir yaz oldu. Güneş epey ön plandaydı. Bunun yanında mevsimin gerekliliği olarak tüm bayanlar deniz ve havuz ile buluştu. Bunların hepsi harmanlanıp karıştığında ceza saçlara kesildi.

Çare Zeytinyağı

Yaz mevsimi saçların solması ve kuruması için çok müsait bir dönemdir. Bu yaz birçok kadının saçları soldu ve o gösterişli havasından eser kalmadı. Denizin tuzlu suyu ve havanın yakıcı sıcaklığı saçları epey bir kuruttu. Peki saçlarınızı canlandırmak için neler yapabilirsiniz? Güzellik uzmanlarının bu konudaki görüşleri oldukça net. Her biri çareyi zeytinyağında buluyor.

zeytinyağı
zeytinyağı

Zeytinyağıyla Canlı Saçlar

Zeytinyağının akıl almaz büyüsünden sizde yararlanın. Zeytinyağı saçlarınızı eski halinden daha güzel bir hale getirebilir. Daha parlak ve daha canlı saçlar için birebirdir. Zeytinyağını hafif ısıtın. Sonrada yavaş yavaş saçlarınıza sürün. Yumuşak hamlelerle masaj uygulayın. Sonrada saçlarınızı havluyla sarın. 1 saat beklettikten sonrada şampuanla yıkayın. Farkı göreceksiniz.