Renkli Kaynak Saç Nasıl Takılır?

Renkli Kaynak Saç Nasıl Takılır?

Tress saç kaynak, bant saç kaynak, mikro halka kaynak gibi saç uzatma yöntemleri ile saçınızı istediğiniz uzunluk ve hacmi ekleyebilirsiniz. Ayrıca kaynak saçınızı istediğiniz renk ile de stilize edebilirsiniz. Bununla birlikte, kimyasal yapıştırıcı, ısıl işlem veya çılgın boya renkleri ile saçınıza zarar vermek yerine, küçük, renkli kaynak saç uzantıları ile gerçek saçınıza aynı etkiyi gösterebilirsiniz. Renkli saç kaynak için en iyi uygulama çıt çıt saç kaynak yöntemidir ve kullanımı çok kolaydır.

Popüler Renkli Klipsli Saç Uzantıları

Kırmızı, pembe, mor, yeşil gibi farklı renklerde de bulabileceğiniz klipsli renkli kaynak saç uzantıları pratik kullanım için harikadır. Bir parti için veya özel bir kıyafet parçası olarak sadece beş dakikada takabilir, gecenin sonunda çıkarıp bir sonraki kullanıma kadar kutusunda muhafaza edebilirsiniz. Genellikle çıt çıt olarak bilinen klipsli saç uzantıları, içinde 6-10 arasında adet bulunan paketlerde satılır, ihtiyacınız kadar satın alabilirsiniz.

Renkli Kaynak Saç Uygulama Adımları

  • İstediğiniz görünümü elde etmek için saçınızı üst ve alt katmanlara ayırın, üst kısmı yukarı doğru çekin.
  • Daha sonra, bir açıyla (saç uzantı klipslerinin görülmesini engellemek için), klipslerin gideceği ve saç uzantısının yerleştireceği kökün yanındaki noktaları belirleyin.
  • Renkli kaynak saçı, saç kökünüze 1cm mesafeden tutturduktan sonra saçlarınızı istediğiniz görünüme doğru düzeltmeye devam edin.