Mikro Saç Kaynak Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Dünya saç kaynak literatüründe başlıca önem taşıyan yöntemlerden birisi de mikro saç kaynak. İnce tutamlar halinde eklenilen saç kaynak tekniğinde şeffaf kapsül granürlerinden yararlanılıyor. Granürler, ısı ile eritilerek saçlara tutturuluyor. Saç kaynakta ince tutamlardan faydalanıldığı için yapılan kaynak son derece kullanışlı oluyor ve sağlıklı bir görüntü ortaya çıkıyor. İşlem esnasında yüksek kaliteli materyallerden yararlanıldığı için saçınız 9 aya kadar kaynak haliyle kullanılabiliyor.

Mikro Saç Kaynak Yönteminin Avantajları Nelerdir?Saç Kaynağın Rahatlığını Deneyimleyin!

Kaynak yöntemleri arasında teknik ve teknoloji açısından birinci sırada gelen mikro saç kaynak, kişiye adeta kendi saçıymış gibi rahat kullanım keyfi yaşatıyor. Kaynak yaptırdığınız saçınızda, ilk olarak saç renginize uygun kapsüller ve granürler takılıyor. Böylelikle eklenilen bu materyalleri saçınızda sırıtmadan ideal ve kusursuz bir görüntü yaratıyor.

Üstelik saçınızı toplasanız dahi fark edilmiyor. Saçınızda batma yapmamakla birlikte dokunulduğunda da çok fazla hissedilmiyor. Mikro saç kaynak ile aynı zamanda deniz, sauna ve solaryum gibi daha pek çok ortama girebilirsiniz. Dilediğiniz saç bakım işlemini yaptırabilir, dilediğiniz saç modeli ile özel davet günlerine katılabilirsiniz.