Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Saç kaynak uygulamaları içinde son nokta olarak sunulan mikro saç kaynak uygulaması aynı zamanda görünmez saç kaynak olarak da adlandırılıyor. Mikro jel, kapsül ve nano extension olarak çeşitlere sahip olan mikro saç kaynak uygulaması her ne kadar diğer uygulamalardan biraz daha pahalı olsa da kullanım ömrü açısından diğer kaynak uygulamalarında daha uzun ömre sahiptir.

Saçınız için en ideal olan mikro saç kaynak uygulaması için uzman kuaförden destek almanız önerilir. Konusunda uzman olan kuaför tarafından kaliteli malzeme ile yapılan saç kaynak uygulaması ile herhangi bir zarar ya da olumsuz bir durum ile karşılaşmazsınız.

Mikro Saç Kaynak UygulamasıMikro Saç kaynak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynak uygulamasının en önemli özelliği saç köklerine yakın mesafeden işlemin gerçekleştirilmesidir. Bunun yanı sıra eklenecek olan saç tutamları yaklaşık olarak kürdan kalınlığındadır. Bu da görünmez olmasına katkı sağlar. İnce tutam uygulamaları sebebi ile diğer saç kaynak uygulamalarına göre daha uzun bir kaynak uygulama süresine sahiptir. Saçların uzaması ile birlikte hemen söküm işlemine gerek olmayan bu uygulamada, uzayan saçların arasında belirginliğin olamaması yer alıyor.