Mikro Saç Kaynak Uygulaması ve Modelleri

Eğer kaynak saç yaptırmayı düşünüyor, ancak dışarıdan belli olmasından endişe duyuyorsanız, tercihinizi mikro saç kaynak uygulamasından yana kullanabilirsiniz. Çünkü en yeni kaynak saç tekniklerinden biri olan mikro saç kaynak, dışarıdan belli olmayan bir teknikle gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda batma gibi şikayetlere sebebiyet vermiyor. En önemli özelliği ise kaynakta kullanılan malzemenin şeffaf olmasıdır.

Mikro Saç Kaynak Dışarıdan Belli Olmaz!

Bu işlemde çok küçük ebatlarda olan mikro kapsüller kullanılıyor. Bu kapsüller saça kaynak saçlar eklendiğinde haliyle saçınız ile aynı renkte görünüyor. Dolayısıyla küçük de olsa bir renk farkı ortaya çıkmadığı için saçlarınıza dilediğiniz şekli kolaylıkla kazandırabiliyorsunuz. Mikro saç kaynak işleminde, kaynak saçları çıkarmak istediğinizde saçlarınızı asla kestirmek zorunda olmamanız da işlemin avantajları arasında yer alıyor.

Mikro Saç Kaynak Uygulaması ve Modelleri

Kaynak saçlar benzer bir yöntem ile doğal saçlarınıza hiçbir zarar vermeden çıkarılabiliyor. Ayrıca kaynak saçlarınızı kullanırken de rahat ettiğinizi söyleyebiliriz. Özel taraklar ve benzer özel malzemeler kullanmanıza gerek kalmıyor. Klasik bir tarak ya da fırça ile saçlarınızı tarayabilirsiniz. Kaynak saçların kullanım ömrü ise 9 aya çıkabiliyor.