Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Geçmişten günümüze saç kaynak uygulamaları ile ilgili olarak oldukça önemli bir yol kat edildi. Teknolojik gelişmelerin kuaför mesleğinde yer attığı bu yenilikler ile beraber artık daha estetik bir görüntüye sahip olan kaynak uygulamaları gerçekleştirilirken daha kullanışlı olan bu kaynaklarda daha fazla talebin olmasına sebep oldu. Saç kaynak uygulamasında mutlaka uzmandan destek almanız olası yan etkileri yaşamanıza engel olur.

Uzman ve kaliteli malzeme kullanımı ile hiç bir yan etkiyi yaşamaz ve istediğini zaman kaynak saçınızı çıkarttırmanız mümkün. Mikro saç kaynak uygulaması ise saç kaynak uygulamalarında devrim niteliğinde bir yenilik olup görünmez mikro saç kaynak olarak da ifade edilebiliyor.

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?Mikro Saç Kaynak Uygulama İşlemi

Mikro saç kaynak uygulamasında istenen saç tutam adetleri saça uygulanacak olan bölgelerin tespit edilmesinin akabinde saç tutamları şeffaf kapsül granülleri ile saçınıza uygulanır. Bu işlemde yapışmanın sağlanması için ısı kullanılır. Saçlarda kaynak hissini yaratmayan bu uygulamanın çıkarılması işleminde ise kullanılan özel bir solüsyon uygulanılarak saç telinize zarar vermeden işlem kısa sürede tamamlanır. Mikro saç kaynak uygulamanız yaklaşık olarak yed ay boyunca kullanabilirsiniz.