Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Saç kaynak uygulamaları gelişen kuaför teknolojisinin uygulanması sayesinde günümüzde hem son derece kullanışlı bir hale dönüştü hem de uzun süre kullanılabilme özelliği ile ekonomik bir hale geldi. Bu uygulamalar aynı zamanda saç kaynak uygulamasının görünürlüğünü de engelleyecek olan şeffaf uygulamalar ile saça ek yapıldığı hissini de uzaklaştırılarak görünmez saç kaynak uygulaması olarak anılmasına sebep oldu. Mikro kapsül saç kaynak uygulamasında kullanılan kapsüller şeffaf olup böylece saçta ek olduğu izlenimi de azaltılabiliyor.

Mikro Kapsül Saç Kaynak İşlemi ve Kullanılan Malzemeler

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?Mikro kapsül saç kaynak uygulamasında öncelikle ne kadar bir saç tutamının kullanılacağının yanı sıra hangi alanlarda bu uygulamaya yer verileceği hesaplanır. Sonrasında ise kaliteli saç kaynak malzemelerimiz ile uygulamaya başlanır. Mikro kapsül saç kaynak uygulaması adından da anlaşılacağı gibi oldukça küçük olan kapsüller ile saç kaynak uygulamasının gerçekleştirilmesi anlamına geliyor.

Bu kapsüller ile yapılacak olan saç kaynak uygulamasında sanıldığı gibi saç diplerine herhangi bir temas sonrası alerjen etki oluşmaz. Aynı zamanda saç diplerine de bir zararlı etki yaratmıyor. Havuz, deniz ya da saunaya rahatlıkla girebilmenizde mikro kapsül saç kaynak uygulaması ile mümkündür.