Kısa Saçlara Hangi Kaynak Yöntemleri Uygulanır?

Günümüzde sıklıkla kullanılan kaynak yöntemleri, gerek genetik gerekse çevresel kaynaklı problemlerden dolayı saçları azalan kadınların imdadına yetişiyor. Adeta kendi saçınız gibi kullanım sunan kaynak saçlar, böylelikle kendinizi özel ve iddialı hissetmenize de yardımcı oluyor. Üstelik kaynak yöntemlerinin çoğunluğu, en kısa saçlar üzerine dahi uygulanabiliyor. Bu kaynak yöntemlerini inceleyerek siz de bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik bir tercihte bulunabilirsiniz.

Kısa Saçlara Hangi Kaynak Yöntemleri Uygulanır?Mikro Saç Kaynak Yöntemi ile Saçlarınızı Uzatın!

Dünyaca ünlü saç kaynak yöntemleri arasında değerlendirilen mikro saç kaynak, özel yöntemler ve teknolojik malzemeler kullanılarak yapıldığı için en kısa saçlarda dahi etkili sonuçlar yaratıyor. Yanmış, yıpranmış, dökülmüş veya azalmış tüm kısa saçlarınız için mikro saç kaynağın etkisini deneyimleyebilirsiniz.

Mİkro saç kaynakta, ısı işlemleri ile saça yapıştırılan küçük granürlerden yararlanılıyor. Saç köklerine eklenilen granürler, saç rengi ile aynı olduğu için saçınızda belli olmuyor ve aynı zamanda küçük oldukları için herhangi bir ağrı veya sızı oluşturmuyor. Böylelikle konforlu bir şekilde kaynak saçlarınızı kullanabiliyorsunuz. Uzayan ve hacimli hale gelen saçlarınıza üstelik boya, röfle, perma veya ombre gibi daha pek çok farklı işlemi yaptırabilirsiniz.