Kaynak Saçta Belli Olur mu?

Saç kaynak uygulamaları ile kısa süre içersinde son derece uzun, dolgun bir görüntü yakalarken çeşitli kimyasal maddelere maruz kalmadan saçlarınıza gölge ya da röfle etkisi yakalamanız da mümkün olur. Geçmişte son derece zor bir kullanıma sahip olan saç kaynak uygulaması günümüzde hem kısa sürede yapılması hem de saçlarda belirgin olmaması ile tercihe edilir hale geldi.

Mikro saç kaynak uygulaması adı ile bilinen fakat daha çok görünmez saç kaynak uygulaması olarak adlandırılan kaynak işleminde şeffaf kapsüller kullanılarak saçlarda görünürlük oldukça azaltılır. Bu işlemde granüller ısıtılarak tutamın yapışması sağlanıyor. Saç diplerinde herhangi bir alerji ya da kızarmaya veya tahrişe yol açmayan bu uygulamayı aylarca kullanmanız mümkün.

Kaynak Saçta Belli Olur mu?Saç Kaynak İşlemi ve Sonrası

Mikro saç kaynak uygulamanız oldukça sağlam olup kopma yaşanmaz. Fakat kaynağın çıkarılmasını istediğinizde kuaförünüzün uygulayacağı solüsyon ile işlem gerçekleştirilerek saçınıza herhangi bir zararın gelmesi de önlenir. İstediğiniz gibi saçınızı toplanmanıza ya da topuz yapmanıza imkan sunan saç kaynak aynı zamanda diğer bütün kuaför işlemlerinizi de gerçekleştirebilmenizi sağlar.