Kaynak Saçı Saçtan Çıkarmak Mümkün mü?

Kaynak Saçı Saçtan Çıkarmak Mümkün mü?Saç kaynak uygulamaları ile kısa süre içinde saçınızda yepyeni bir dönüşüm ve güzelliği yaratabilirsiniz. Saç kaynak uygulamaları arasında seçiminizi yaparak arzu ettiğiniz hacimde ya da uzunlukta olan saçlara sahip olabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan saç kaynak uygulamasınız ile tatile çıkabilir, dilediğiniz kuaför işlemini yaptırabilir aynı zamanda sauna ya da hamam gibi sıcak ortamlara da girebilirsiniz.

Herhangi bir şekilde kopma ya da çıkma ile karşılamayacağınız saç kaynak uygulamalarını kuaförünüzde çıkartmanız gerekir. Kuaförünüz uygulanan saç kaynak uygulama çeşidine göre özel solüsyon ile ya da özel pens ile çalışarak uygulanın sökümünü gerçekleştirir. Saç kaynak uygulaması ortama yedi ay boyunca sizinle olurken istediğiniz zaman söküm yaptırabilirsiniz.

Saç Kaynak Uygulaması Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uygulaması bakımı için özel bir seçim yapmanız gerekmez. Kullanmakta olduğunuz şampuan ve saç kreminizi ya da bakım maskeleriniz ile bakımlarınızı yapmaya devam edebilirsiniz. Boya, röfle, fön gibi kuaför işlemlerinizi de istediğiniz sıklıkta yaptırmanız mümkün. Kuaför işlemleri sebebi ile saç tellerinizin yıpranmaması için kuaförünün önerdiği bakım uygulamalarına yer açabilirsiniz.

Saç kaynak uygulamasında daha rahat bir taramanın yanı sıra saç tutamların zarar görmemesi için haftada ya da on günde bir kuaförde tarama ve fön işlemi önerilir. Bunun yanı sıra ekstra bir bakım yapmadan saç kaynaklarınızı güven ile kullanmaya devam edebilirsiniz.