Kaynak Saç Uçları Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uygulamaları kullanılan malzeme ve yöntemlere göre çeşitlere ayrılmış olup konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılması durumunda son derece hoş ve oldukça güzle bir etkiye kavuşmanızı sağlar. Konusunda uzman olmanın yanı sıra en kaliteli malzeme ile gerçekleştirilmesi önerilen saç kaynak uygulaması hem saça dolgunluk, hem uzunluk hem de sağlıklı bir görüntüyü de kazandırıyor.

Uzun süre kullanıma sahip olan saç kaynağının saçınızın uzmana hızına göre de değişen zamanı vardır. Saç diplerinin uzaması sonrasında kaynak uygulamanızı söktürüp akabinde işlemi tekrarlatmanız mümkün.

Kaynak Saç Uçları Nasıl Yapılır?

Kaynak Saç Ucunun Düzeltilme İşlemi

Saç kaynak uygulamasında saçların sökülüp tekrar takılması işleminde aynı ek saçlar kullanılabilir. Fakat bu işlemin tekrar gerçekleştirilmeden önce kuaförünüzün kaynak saç uçlarını düzleştirmesi gerekir. Isı ile ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu işlemde uzmanlık gerektirir. Bunun yanı sıra önerilen kaynak saç uçlarının onarılması değil yeni kaynak saç ekinin tatbik edilmesidir. Çok fazla kez tekrarlanan ek saç kaynaklar sıkıntı yaratabileceği gibi onlarda zaman içinde yıpranacaktır.