Kaynak Saç Modelleri

Saçlarınızın çok yavaş uzuyor olmasından ya da seyrek görünmesinden sıkıldıysanız, hiç tereddüt etmeden kaynak saç uygulamasından faydalanabilirsiniz. Artık yepyeni teknikler kullanılarak uygulanan kaynak saçlar, dışarıdan belli olması ya da saçlara istenen her şeklin verilememesi gibi şikayetleri de ortadan kaldırdı. Eğer halen karar vermekte zorlanıyorsanız, kaynak saç modellerine göz atın.

Kaynak Saç Farklı Yöntemlerle Yapılabiliyor!

Ancak kaynak saç modellerine göz atarken, bu işlemin pek çok farklı şekilde yapılabildiğini de göz ardı etmeyin. Örneğin mikro saç kaynak, dışarıdan belli olmayan ve en kısa saçlara dahi uygulanabilen bir kaynak saç tekniğidir. Boncuk saç kaynak, mikro kaynak yöntemine nazaran daha kalın tutamlar alınarak uygulanır.

Kaynak Saç Modelleri

Kaynak saç yaptırmak istediğinizde hangi yöntemi tercih edeceğinizi de dikkatli bir şekilde belirlemenizde fayda var. Özellikle kullanım ömürlerini araştırmalısınız. Bizim size önerimiz, mikro saç kaynak yöntemini seçmeniz olacak. Çünkü hem kaynakta kullanılan malzeme şeffaf olduğundan uygulama sonrası saçınızın rengini alır hem de diğer kaynak saç uygulamalarından 2 kat daha fazla kullanım ömrü sunar.