Halka Saç Kaynak Nasıl Yapılıyor?

Saç kaynak uygulamaları arasında en çok tercih edilen halka saç kaynaktır. Saçların doğal yapısına zarar vermeden uygulanan halka saç kaynak uygulaması ile saçlarınıza gölge ya da röfle uygulaması yaparak saç tellerinize zarar vermek yerine istediğiniz aman çıkarabileceğiniz bu uygulamaya yer vermeniz daha faydalı olur. Halka saç kaynak uygulaması yaptırmak için konusunda uzman olan kuaförün bulunmasının yanı sıra kaliteli malzeme kullanımı da oldukça önemlidir.

Halka Saç Kaynak Uygulamasında Neye Dikkat Etmek Gerekir?

Halka saç kaynak uygulaması diğer adı ile boncuk saç kaynak uygulamasında kullanılan halkaların içinde yer alan silikon malzeme saç tellerinin zarar görmesini engeller. Halka saç kaynak uygulamanızda kullanılan malzemede silikon olmaması saçınız için bir sıkıntı yaratabilir. Buna dikkat etmeniz önerilir.

halka saç kaynakİşlem Nasıl Yapılır?

Halka saç kaynak uygulamasında eklenecek olan saç kaynakların ne kadar ve hangi bölgelere yapılacağı karar verilir. Bunun sonrasında ise bu bölgelere saç kaynak uygulaması için halkalar kullanılır. Özel bir sıkıştırma aparatı sayesinde kaynak uygulaması yapılır. Her bir tutam bu şekilde yapıldıktan sonra işlem sona erer.