Görünmez Saç Kaynak Uygulaması

Kadınların uzun saç hayalini gerçeğe dönüştürmelerini sağlayan kaynak saç işleminde yeni teknolojiler de kullanılmaya başlandı. Bunlardan biri de nano teknolojisidir. Nano teknoloji, kaynak saç yaptırmayı düşünenlerin yüzünü güldürecek bir gelişmeyi beraberinde getirdi. Bu teknoloji sayesinde artık kaynak saçların dışarıdan görünmesi mümkün olamıyor. Sadece çok yakından bakıldığında anlaşılabilmesi, işlemin görünmez saç kaynak uygulaması olarak adlandırılmasını sağladı.

Görünmez Saç Kaynak Nasıl Yapılıyor?

Bu işlemin mutlaka profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerektiğini hatırlatalım. Çünkü titizlikle ve dikkatlice gerçekleştirilmesi gereken bir uygulamadır. Saçların orta bölümünden, ense kısmından ve kakül bölümünden alınan 10 adet saç tellerine kaynak saçların eklenmesi şeklinde gerçekleştirilir. Alınan tutamlar çok ince olması ve kullanılan malzeme sayesinde kaynaklar belli olmaz.

Görünmez Saç Kaynak Uygulaması

Yaklaşık olarak 7 saatlik bir süreçte, kısa saçlarla girdiğiniz kuaför salonunuzdan uzun saçlarla çıkabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer yüz güldüren özelliği ise son derece doğal bir görünüm sunuyor olmasıdır. Üstelik saçların belirli bir uzunlukta olması gerekmiyor. Kısa saçlara da görünmez kaynak saç uygulaması yapılabilir.