Görünmez Saç Kaynak Uygulaması Nasıldır?

Doğal saç uygulamalarına verilen önemin artış gösterdiği son yıllarda, görünmez saç kaynak yöntemleri de bir hayli artış gösteriyor. Saç köklerinde başlanarak uygulanan görünmez kaynakta, nano teknoloji yöntemlerinden yararlanılıyor. Doğal görüntüsüyle büyük ilgi uyandıran kaynak yöntemi ile siz de kendinizi özel ve iddialı hissedebilirsiniz. Saç boyutunuzu kendiniz belirleyerek kolayca saçınıza uygulatabilirsiniz. Görünmez kaynak, saça eklenilen granürler yardımıyla gerçekleştiriliyor. Üstelik yöntemin diğer saç kaynak türlerinden de pek çok farklı avantajları bulunuyor.

Görünmez Saç Kaynak Uygulaması Nasıldır?Görünmez Kaynak Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Saç kaynak yönteminde alınan tutamlar ince olduğu için her zaman ortaya daha zarif ve gerçekçi bir görüntü çıkıyor. Eklenilen saçlar kendi saçlarınızla bütünleştiği için daha dolgun ve hacimli saçlara kavuşabiliyorsunuz. Görünmez kaynağı, tüm saç diplerine uygulatabilirsiniz.

Kaynak işleminin bir diğer avantajlarından birisi de ağrı veya sızı gibi sağlık problemlerine yol açmaması. Takarken veya çıkartırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Herhangi bir özel bakım gerektirmeksizin aynı kendi saçınız gibi kullanabilirsiniz. Boya, renk açma, balyaj, ombre veya röfle yaptırabilirsiniz.