Görünmez Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Saç kaynak uygulamaları birçok kadının olduğu gibi erkeklerinde tercih ettiği yöntem oldu. Özellikle görünmez saç kaynak uygulaması saçlarında açılma olanlar için son derece ideal bir seçim olarak karşıma çıkıyor.

Görünmez Saç Kaynak Uygulaması Nasıl yapılır?

Görünmez saç kaynak uygulamasının yapımında en önemli detay saç köklerine yakın mesafeden işlemin yapılıyor olmasıdır. Bu sayede çok kısa olan saçlarda dahi işlem yapılabiliyor. Bunun yanı sıra görünmez saç kaynak uygulamasında oldukça ince olan kürdan kalınlığında tutamlar ile işlem gerçekleştirilir. Özel şeffaf bir kapsül granülinin ısıtılması ile kaynak işlemi gerçekleştirilir. Uygulamanın söküm işleminde ise özel bir solüsyon yardımı ile saçlar çıkarılır.

Görünmez Mikro Saç Kaynak UygulamasıÇok ince tutamlar ile gerçekleştirilen işlemde şeffaf kapsül kullanımı ile kaynak görüntüsünün belirginliği yok edilir. Saç köklerine yakın mesafeden yapılan bu işlemde saç derinizde herhangi bir batma, tahriş ya da alerjik durum yaşanmaz. Saç köklerine yakın mesafeden işlemin yapılmasının olumlu olan yanı daha uzun süre saç kaynak uygulamanızı kullanabilmenizdir. Uygulama sonrasında her türlü kuaför işleminizi yaptırabilirsiniz.