En Son Trend Saç Kaynak Metodu

Saç kaynak işleminde artık yeni teknikler de kullanılıyor. Uzun yıllar boncuk saç kaynak işlemi ile kadınlar uzun saç hayallerine kavuşuyordu. Zamanla dışarıdan daha az belli olan ve kullanımı da daha rahat saç kaynak metotları geliştirilmeye başlandı. Keratin saç kaynak, saçlarda doğal bir madde olan keratin ile kaynak işleminin yapılmasını sağlıyor. Ancak keratin saç kaynak, popülerliği kısa bir süre öncesinde mikro saç kaynak yöntemine kaptırdı.

Mikro Saç Kaynak Nedir?

Mikro saç kaynak işlemi günümüzde en trend saç kaynak yöntemidir. Minimum oranda saç teli tutam şeklinde alınarak uygulanan bu yöntemde şeffaf kapsüller kullanılıyor. Şeffaf kapsüller uygulama sonrasında elbette saçın doğal renginde görülüyor.

En Son Trend Saç Kaynak Metodu

Mikro yöntem ile saç kaynak işlemi yaptıranların büyük bölümü, kaynak yaptırdıklarını kendilerinin bile unuttuğunu, kullanımının son derece rahat olduğunu dile getiriyor. Ayrıca bu işlemde kaynak saçların kullanım ömrünün 9 aya kadar uzayabiliyor olması da kadınların dikkatinden kaçmıyor. Profesyonel bir kuaför salonunda siz de mikro saç kaynak işlemi yaptırabilir ve uzun saçlara sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz.