En İyi Saç Kaynak Hangisidir?

Saçlara dolgunluk, sağlıklı görüntü veren saç kaynak uygulamaları kısa süre içinde daha uzun saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Farklı saç tiplerine sahip olduğumuz için birçok farklı saç kaynak uygulama çeşitleri içinden saç tipine en uygun olan seçim yapılır. Kuaförlük alanında yaşanan saç kaynak uygulama yenilikleri ve çeşitleri sayesinde saç estetiği alanında büyük bir adım atıldı.

Saç kaynak uygulama yöntemleri içinde görünmez saç kaynak uygulaması adından anlaşılacağı gibi kaynak görüntüsünün belirgin olmadığı bir uygulama olarak listede yer alıyor. Diğer uygulama yöntemlerine göre biraz daha maliyetli olan bu uygulamanın kullanım süresi ise diğer saç kaynak çeşitlerine göre daha uzundur. Fakat sizin saç tipiniz için en iyi kaynak seçimi için uzman bir kuaförden destek almanız önerilir.

En İyi Saç Kaynak Hangisidir?Saç Kaynak Çeşitleri

Saç kaynak çeşitleri içersinde birçok farklı uygulama bulunuyor. Kullanılan malzemelere göre isimlendirilen saç kaynak çeşitleri içinde halka ( boncuk ) saç kaynak, mikro saç kaynak, keratin, nano saç kaynak uygulaması, mikro kapsül saç kaynak, mikro jel saç kaynak uygulamaları sayılabilir.