Doğal Görünümlü Kaynak Saç

Uzun saçlarım olsun istiyorum, kaynak saç yaptırmayı düşünüyorum dediğiniz zaman acaba doğal durur mu sorusu aklınıza gelebilir. Bu konuda merak etmeyin, doğal duracaktır diye kesin bir cevap ancak uygulamada doğal insan saçı kullanıldığı zaman verilebilir. Piyasada ne yazık ki ucuz olduğu için kullanılan doğal olmayan saçlar da var. Fakat ucuz malın hikmetini saçlarınızda denemeyin.

Ayrıca işin ustası kuaförlerce kaliteli malzeme kullanılarak yapılan kaynak saç uygulamaları size sorun yaratmayacaktır. Doğal görünümlü kaynak saçlar ancak doğal saç eklenmesi ile mümkün olmaktadır. Bu doğal saçlar virgin ladies hair (genç kız saçı) olarak tanımlanırlar.
Doğal Görünümlü Kaynak Saç

Saçınız Kaynak Sonrası Boyanabilir

Sonucun tam olması için kuaförünüz kaynak saç yapımı sonrası boyama işlemi de yapabilir. Böylece arada hiç ton farkı kalmaz. Rahat bir saç kaynak yapımı için en rahat ettirici uygulama ise mikro jel kaynaktır, çünkü bütün boya işlemleri, röfle dahil mikro kaynaklara uygulanabilmektedir.

Boyama sonucunda tam olarak doğal görünümlü kaynak saçlara kavuşabilirsiniz. Düz, kıvırcık, dalgalı veya çok kısa saçlara bile yapılabilen mikro kaynak doğal saç seçimi ile de yapılmışsa hiçbir sorun çıkartmamaktadır.