Dalgalı Saçlar İçin Kaynak

Usta kuaförler dalgalı ve ince telli saçlara ayrı bir ihtimam gösterirler, uğraşması daha zordur. Kıvırcık ve dalgalı saçlar için kaynak yapılırken de aynı özen devam eder. Bu arada saçlarım zarar görecek mi diye endişelenmenize gerek yok. Profesyonelce çalışan, işine gereken değeri veren kuaförler zaten yüksek kalite malzemeler kullanıyorlar. Örneğin mikro jel kaynak uygulamalarında saça önce keratin bir madde sürülüyor.

Saçın kendi doğal yapısı da keratine dayandığı için l zarar görmek bir yana saçlarınız yıpranmıyor bile. Dalgalı saçlarınız bile olsa, saç telleriniz ince bile olsa sonuçta mikro kaynak uygulamaları ile rahatlıkla kısa saçtan uzun saça geçebiliyorsunuz.

Dalgalı Saçlar İçin KaynakDalgalı Saçlarda Mikro Kaynak Uygulaması

Özel ısıtıcı aparat ve çok küçük jel kapsüllerinin kullanılması ile yapılan mikro kaynaklar dalgalı saçlarda da çok güzel duruyorlar. Doğal saça uygun olarak hazırlanmış kürdan kalınlığındaki saç tutamları kısa saça ekleniyor. Sonuçta elde edilen uzun ve dolgun saç hacmi ile kadınlar çok daha bakımlı görünüyorlar. Bukleli saçlar yumuşacık omuzlardan aşağı bırakılıyor. Bu saçlarla yapılan sade bir atkuyruğu model bile size çok yakışacaktır.