Dalgalı Saça Kaynak Uygulaması

Saç kaynak uygulaması günümüzde oldukça popüler olan uygulamadır. Her saç tipine uygun olarak tercih edilebilecek olan saç kaynak uygulama çeşitleri bulunuyor. İnce telli ya da kısa telli olan seçimlerin yanı sıra düz ve dalgalı saç formuna sahip olan kişilere de uygulama kolaylıkla yapılabiliyor.

Dalgalı Saça Kaynak UygulamasıDalgalı Saçlara Kaynak Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uygulaması için öncelikle saçınız için en uygun olan saç kaynak uygulama çeşidi seçilir. Bu konu ile ilgili olarak saç kaynak yöntemleri ile ilgili profesyonel olan bir kuaförden destek almanız önerilir. Uygulanacak olan saç kaynak yönteminin belirlenmesinin sonrasında ise saç rengine ve tipine uygun olan ek saç ve tutam adedine karar verilir. Dalgalı saç formuna sahip olan kişilerde seçilecek olan ek saçlarda aynı dalga boyuna sahip olan tutam seçeneklerine yer verilmesi gerekir.

Dalgalı saç kaynak uygulamasında ek saçın kararına doğru şekilde varıldıktan sonra diğer saç kaynak uygulama yöntemlerinin aynısı uygulanır. Dalgalı saç kaynak uygulaması sonrasında kaynak görüntüsü aynı forma sahip olan saç tutamları eklendiği için yaşanmaz. Aynı zamanda şampuan, saç kremi ya da bakım kremi olarak her daim kullandığınız ürünlere devam edebilirsiniz.