Çok Kısa Saça Mikro Saç Kaynak Yöntemi ile Uzatma

Kadınlar için saçlarının nasıl göründüğü büyük önem taşıyor. Ancak maalesef saçların bazı nedenlerle çok kısa kestirilmek durumunda kalınabiliyor. Saçların çeşitli işlemler nedeniyle yanması, hatalı işlemler nedeniyle kopması gibi faktörler ise en sık karşılaşılan durumlar oluyor. Ancak bu durumda artık kaynak saç uygulamaları ile saçların istenen uzunluğa yeniden kavuşması sağlanabilir.

Kısa saçlar için en uygun olan teknik ise mikro saç kaynak yöntemi oluyor. Çünkü bu teknikte saçların belirli bir uzunlukta olmasını beklemek gerekmiyor. Sadece 1 cm uzunluğunda olan saçlara dahi kaynak işleminin yapılabiliyor olması, bu işlemin isteyen herkes tarafından tercih edilebilmesini beraberinde getiriyor.

Saç Kaynakta Mikro Yöntem Dönemi!

Mikro kaynak saçta kaynak saçların doğal saçlara eklenmesi için şeffaf kapsüller kullanılıyor. Bu kapsüller uygulama sonrasında saçların kendi rengini alıyor. Bu sayede dışarıdan görülmesi de mümkün olmuyor. Saçların istenen her uzunlukta olmasını da mümkün kılan bu teknik sayesinde saçınızın uzamasını beklemeniz gerekmiyor. Bu arada mikro kaynak saç tekniğinde saçların çok ince telli olması da önem taşımıyor.

İnce telli saçlara da başarılı bir şekilde uzunluk kazandırmayı mümkün kılan mikro kaynak saç tekniği aynı zamanda kıvırcık saçlara ya da doğal bir dalgaya sahip olan saçlara da uygulanabiliyor. Daha uzun ve daha gür görünen saçlar aslında yüz güzelliğini ortaya çıkarmak adına da önem taşıyor. Siz de mikro kaynak yönteminden faydalanabilirsiniz.