Çok Kısa Saça Mikro Kaynak Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uygulamaları sanıldığı gibi sadece uzun saçlar için ideal bir uygulama değildir. Aynı zamanda çok kısa saçlara dahi saç kaynak uygulaması yapılabiliyor. Böylece çok kısa saça sahip olan bayanların ya da erkeklerinde saç kaynak uygulaması ile daha sağlıklı görünen ve daha dolgun olan saçlara sahip olma imkanı doğuyor. Mikro saç kaynak uygulaması sayesinde çok kısa saçlara kaynak uygulaması rahatlıkla gerçekleştirilirken doğal bir görüntüde yakalanabiliyor.

çok kısa saça kaynak

Mikro Saç kaynak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Belli oranda kelleşme ya da seyrelme gibi saç sorunlarında çözüm olarak sunulan mikro saç kaynak uygulaması kısa ya da uzun olması fark etmeksizin her saç boyuna uygulanabiliyor. Saç köklerine yakın mesafede uygulanması ile bilinen mikro saç kaynak bu sebep ile kısa saçlarda dahi istenen etkinin ve dolgunluğun yaratılması için tercih edilebiliyor.

Mikro saç kaynak uygulamasında kullanılan silikon yapışkan malzeme şeffaf olup saç diplerinde kötü bir görüntünün oluşmasına da engel oluyor. İster saç dolgunluğu ister uzunluğuna sahip olmak isteyin fark etmeksizin mikro saç kaynak uygulamasını tercih edebilirsiniz.