Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

Saç Kaynak uygulamasında her ne kadar hedef kadınlar olsa da çok kısa saçlara sahip olan erkeklerde kaynak uygulamasında faydalanabiliyor. Özellikle saç kaynak uygulamaları içersinde çok kısa saçlara dahi uygulanabilme özelliğine sahip olan mikro saç kaynak uygulaması aynı zamanda görünmez saç kaynak uygulaması olarak da adlandırılır. Kısa saçlı erkek ve kadınlara rahtlıkla uygulanabilen bu yöntem sayesinde daha dolgun, daha uzun ve daha sağlıklı sağlara sahip olmanız mümkün.

Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?Mikro Saç Kaynak Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Çok kısa saçlara uygulanma özelliğine sahip olan mikro saç kaynak uygulamasında çok ince tutamlar eklenir. Ekleme yani kaynak işleminde kullanılan şeffaf kapsül granüller ise ısıtılarak uygulama tamamlanır. Saç tutamları köke yakın bir mesafeden eklendiği için çok kısa saçlara uygulanması son derece kolay olur.

Saç diplerine yakın mesafeden yapılmasına nazaran herhangi bir tahriş ya da batma durumu yaşanmaz. Saça uygulanan mikro saç kaynak uygulamasını arzu ettiğiniz zaman söküm yaptırabilirsiniz. Söküm işleminde ise özel bir solüsyon kullanılır. Bunun haricinde sökülmesi gibi bir durum ile karşılaşmazsınız.