Çok Çok Kısa Saça Kaynak

Saç kaynak uygulamaları ilk çıktığı günden günümüze kadar oldukça gelişti. Bunun yanı sıra birçok çeşitlere sahiptir. Saç kaynak uygulaması ile saçlara dolgunluk vermek mümkün. Saç kaynak uygulaması denilince der daim akla belli bir uzunluğa sahip olan saçlara gelir. Bu saçlara dolgunluğun yanı sıra uzunluğu da kazandırmak mümkün olur. Gelişen teknoloji sayesinde özellikle çok kısa saça sahip olan erkek ve bayanların saçları içinde çözüm bulundu. Bu ise mikro saç kaynak uygulaması ile mümkün olmaktadır.

Çok Çok Kısa Saça KaynakKısa Saça Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynak uygulamaları nano, jel ve kapsül yöntemleri ile yapılır. Saç köküne çok yakın bir mesafeden yapılan bu uygulamada aynı zamanda çok ince tutamlar eklenir. Böylece görünmezlik de kazanır. Şeffaf uygulama jel ve kapsüller sayesinde saçlar istenen renge boyanabilir. Boyama işlemi yapılmasa bile fark edilmesi diğer uygulama çeşitlerine göre oldukça azalır.

Çok kısa saçlara yapılan mikro saç kaynak uygulaması sayesinde saçlarınız daha dolgun ve dilediğiniz uzunluğa kavuşacaktır. Dikkat edilmesi gereken ise mikro saç kaynak uygulamasını yaptırırken konusunda profesyonel olan kişilere işlemin yaptırılmasıdır.